EuroExpert

Dochodzenie odszkodowań

Home »  Odszkodowania »  Dochodzenie odszkodowań

Nasza kancelaria odszkodowawcza zajmuje się udzielaniem pomocy poszkodowanym w dochodzeniu ich roszczeń od firm ubezpieczeniowych w razie powstania wypadku i szkody. Działamy na rynku od lat. Cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią wśród klientów. Za cel stawiamy sobie zawsze udzielenie pomocy klientowi w taki sposób, aby był on zadowolony i czuł się usatysfakcjonowany załatwieniem przez nas jego sprawy. Jesteśmy profesjonalistami. Działamy szybko i skutecznie. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w likwidowaniu szkód. Mamy pokaźną grupę klientów, którzy zaufali nam i powierzyli swoje sprawy. Staramy się cały czas, aby naszych stałych i zadowolonych klientów przybywało.

Dochodzenie odszkodowań – nasze usługi

Zajmujemy się szerokim zakresem pomocy w uzyskiwaniu odszkodowań. Działamy na rzecz poszkodowanych kierowców, pasażerów, motocyklistów, rowerzystów i wielu innych. Dlatego jeśli chcesz dochodzić swoich odszkodowań na terenie Szczecina, zgłoś się do nas, a nasi specjaliści z pewnością udzielą Ci profesjonalnej pomocy. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, aby porozmawiać na temat Twojej sprawy. Nasi specjaliści po wysłuchaniu Twojej historii przedstawią Ci plan działania oraz podadzą szacunkową kwotę odszkodowania, o którą możesz się starać. Możesz być pewny, że udzielimy Ci profesjonalnej pomocy. Działamy na jasnych warunkach. Omawiamy z klientem wszelkie aspekty współpracy.

Nie czekaj z odzyskiwaniem odszkodowań!

Poszkodowany ma trzy lata na zgłoszenie swojego niezadowolenia z decyzji wydanej przez zakład ubezpieczeń. W szczególnych sytuacjach okres ten może wydłużyć się nawet do 20 lat. Pamiętaj jednak, że czas działa na niekorzyść poszkodowanego. W tym czasie może bowiem dojść do zatarcia się dowodów w sprawie. Dlatego tak ważne jest, aby działać szybko i sprawnie. Nie zwlekaj więc i zgłoś się do naszej kancelarii. Nasi specjaliści po przeprowadzeniu z Tobą rozmowy przedstawią Ci ofertę. Wyjaśnią, jak będzie przebiegało postępowanie i powiedzą na jakie odszkodowanie możesz liczyć.

Pomoc w zgłoszeniu i likwidacji szkody

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, musisz wiedzieć, że doradca odszkodowawczy będzie pilnował wszelkich terminów wyznaczonych przez zakład ubezpieczeń. Przejmie również kontrolę nad dopełnieniem wszelkich formalności związanych z likwidowaniem szkody. Jego zadaniem będzie za każdym razem weryfikowanie postępowania i decyzji wydawanych przez zakład ubezpieczeń. Od momentu zgłoszenia szkody do momentu wydania decyzji nasz doradca będzie opiekował się Twoją sprawą.  

Dlatego możesz zgłosić się do nas ze szkodą, która jeszcze nie została zgłoszona do zakładu ubezpieczeń lub ze sprawą, która jest już w toku. Zajmujemy się nadzorowaniem likwidacji szkód na każdym etapie. Możemy również pomóc w zgłoszeniu szkody do sądu. Takie postępowanie odbędzie się jednak tylko za Twoją wiedzą i wolą. Sprawa sądowa prowadzona jest przez sąd właściwy dla Twojego miejsca zamieszkania. Na każdej etapie postępowania sądowego możesz skorzystać z pomocy odpowiedniego specjalisty.

Jeśli jesteś zainteresowany skutecznym dochodzeniem odszkodowania na terenie Szczecina, skontaktuj się nami. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie likwidowania szkody.