EuroExpert

Wycena naprawy samochodu – kosztorys napraw

Home »  Wycena pojazdu »  Wycena naprawy samochodu – kosztorys napraw

Domeną firmy Euroexpert jest szeroko pojęte rzeczoznawstwo samochodowe. Równocześnie w placówce pracują eksperci z bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie, co w praktyce oznacza najwyższą jakość usług. Ponadto są one kierowane do właścicieli pojazdów, które uległy uszkodzeniu, uczestnicząc na przykład w kolizji drogowej. Z tego względu, dbając o interesy klientów, w Euroexpert proponujemy między innymi dokonanie profesjonalnych oględzin pojazdu po zdarzeniu, a w konsekwencji również sporządzenie obiektywnej ekspertyzy. Co więcej, wychodzimy także naprzeciw oczekiwaniom osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, dając im możliwość dochodzenia swoich praw w ubezpieczalni.

Euroexpert – dlaczego warto powierzyć nam wycenę samochodu „z duszą”?

Planujesz intratną sprzedaż zabytkowego pojazdu? A może wolisz zainwestować w ubezpieczenie OC i bez obaw jeździć nim na pokazy samochodów z dawnych lat? Jeśli rzeczywiście tak jest, to wykwalifikowany zespół firmy Euroexpert bez wątpienia ułatwi Ci przeprowadzenie niezbędnych formalności. Do dyspozycji mamy bowiem sprzęt najnowszej generacji, co w konsekwencji znacznie ułatwia realną ocenę stanu technicznego zabytku. Oględziny dotyczą z kolei już bezpośrednio wyglądu pojazdu. To wszystko razem sprawia, że indywidualna wycena wartości pojazdu dokonywana przez specjalistów firmy Euroexpert jest absolutnie fachowa. To tym bardziej cenne, że proponowane klientom wyceny odnoszą się też do samochodów osobowych i ciężarowych.

Przedsiębiorstwo z miasta Szczecin liderem w walce o odszkodowania

Odszkodowania należne z tytułu różnego rodzaju wydarzeń losowych także wchodzą w zakres działalności przedsiębiorstwa Euroexpert. Mowa tutaj o kompleksowym wsparciu dla tych klientów, którzy doznali urazu, na przykład doznając nieszczęśliwego upadku podczas wypełniania obowiązków służbowych. Ponadto ważne, że w takiej sytuacji firma Euroexpert zapewnia komplet potrzebnej dokumentacji oraz występuje w imieniu klienta zarówno przed sądem, jak i poza nim. Oprócz tego takie działanie jasno pokazuje, że dobro zleceniodawcy w szczecińskiej placówce jest stawiane na pierwszym miejscu. Dotyczy ono zresztą również kwestii pokrycia kosztów naprawy pojazdu uszkodzonego za granicą z ubezpieczenia. Niemniej, przygotowując kosztorys za pierwszym razem, warto słuchać rad profesjonalistów z firmy Euroexpert, ponieważ tylko wtedy cała procedura ma szansę przynieść zamierzony efekt. Proponowany przez nas, przystępny cennik również zasługuje na uznanie.