EuroExpert

Wycena pojazdu po modyfikacjach

Home »  Wycena pojazdu »  Wycena pojazdu po modyfikacjach

Firma Euroexpert z siedzibą w Szczecinie zajmuje się szeroko pojętym rzeczoznawstwem samochodowym. Mając na uwadze najwyższe dobro klientów, oferujemy profesjonalne wsparcie właścicielom pojazdów uległych uszkodzeniu w wypadkach komunikacyjnych poprzez ich rzetelną wycenę. Oznacza to między innymi ekspertyzę sporządzoną na podstawie oględzin samochodu, którego kierowca brał bezpośredni udział w zajściu. Poza tym z porad wykwalifikowanych ekspertów na temat odszkodowań mogą tutaj skorzystać osoby poszkodowane w zdarzeniach drogowych.

Dlaczego firma Euroexpert jest godna zaufania? 

Doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku, jednak kwota odszkodowania nie spełnia Twoich oczekiwań? A może po prostu miałeś kolizję i “nie” wiesz, o jaką kwotę możesz ubiegać się w ubezpieczalni? Jeśli tak, to firma Euroexpert jest miejscem, którego szukasz. Tutaj otrzymasz fachowe rzeczoznawstwo bez względu na to, jaki typ samochodu posiadasz. Doświadczeni specjaliści oszacują realną jego wartość, po czym potwierdzą to stosownym dokumentem. Co więcej, mając taki werdykt w zanadrzu, zyskasz szansę na spokojniejsze załatwienie sprawy z ubezpieczycielem. 

Z jakiego powodu nasza placówka to najlepszy wybór w kwestii odszkodowań? 

Specjalnością firmy Euroexpert są również różnego rodzaju odszkodowania. Eksperci znani są przede wszystkim z indywidualnej oceny każdej sprawy, dzięki czemu pomogą znaleźć najbardziej dogodne rozwiązanie konkretnego problemu. Klienci zwracają się do nas bowiem z różnymi przypadłościami. Są to między innymi błędy lekarskie, wypadki w czasie pracy lub też na roli. Oprócz tego jesteśmy w stanie reprezentować interesy zleceniodawcy przed sądem, jeśli zaistniałaby taka konieczność. To jednoznaczny dowód na to, że Euroexpert dba o komfort swoich klientów. 

Firma Euroexpert jako prawdziwy mistrz wycen pojazdów 

Firma Euroexpert świadczy kompleksowe usługi z zakresu rzeczoznawstwa pojazdów mechanicznych. Przygotowywane przez naszych specjalistów wyceny dotyczą samochodów osobowych, ciężarowych, sprowadzanych z zagranicy oraz zabytkowych unikatów. Jednocześnie każde takie zadanie realizują certyfikowani rzeczoznawcy, a to pozwala mieć absolutną pewność co do trafności ich opinii. Istotne też, że indywidualna wycena wartości pojazdu dokonana w firmie Euroexpert jest w pełni profesjonalna za każdym razem. Warto zwrócić uwagę również na cennik z przystępnymi dla klientów kosztami. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z pewnością doradzimy korzystne rozwiązanie.