EuroExpert

Rzeczoznawca Online

Home »  Rzeczoznawca Online

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oferujemy Państwu usługi rzeczoznawcy bez indywidualnego spotkania. Zapraszamy do zapoznania się z usługami jakie oferuje nasz rzeczoznawca przez internet.Tradycje profesjonalnego rzeczoznawcy wraz nowoczesną technologią umożliwiają nam zaoferowanie Państwu usług rzeczoznawczy przez internet w zakresie pojazdów, maszyn i urządzeń technicznych.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie ponieważ z doświadczenia wiemy, że każdy przypadek jest inny. Dzięki usługą online, działamy na terenie całego kraju. W wielu przypadkach nie ma znaczenia, czy rzeczoznawca potrzebny jest w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Poznaniu. Doświadczenie pracy rzeczoznawcy oraz współpraca z  warsztatami przy naprawach bezgotówkowych to dziedzina, w której oferujemy wycenę szkody komunikacyjnej, wycenę naprawy po szkodzie, wycenę pojazdu gdy niesłusznie wychodzi szkoda całkowita, oględziny dokumentacji uszkodzonego pojazdu i weryfikację dokumentów ubezpieczyciela. Ponadto oferujemy przez internet wycenę wartości do akcyzy, opinię dla pojazdu zabytkowego do konserwatora zabytków, opinię dla pojazdu historycznego oraz pojazdu unikatowego dla min. towarzystw ubezpieczeniowych, oceny techniczne na podstawie dokumentacji, opinie rzeczoznawcy dl banku, urzędu lub towarzystw ubezpieczeniowego jak i do celu windykacji i egzekucji. Oferujemy również opinię rzeczoznawcy przy przekwalifikowaniu np. przyczepy ciężarowej na rolniczą bądź przebudowy pojazdu osobowego na ciężarowy. Pełen zakres usług niemożliwy jest do opisania dlatego z wszelkimi pytaniami zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź przez formularz kontaktowy.

Po ustaleniu szczegółów nasze usługi wykonujemy w ekspresowym czasie ponieważ wiemy, jak cenny jest czas!

 

Wycena wartości online – wycena wartości pojazdu, maszyny bądź urządzenia przez internet

Wycena wartości online to usługa której efektem jest uzyskanie wyceny wartości rynkowej lub wyceny wartości katalogowej samochodu, motocykla, maszyny lub urządzenia. 

Wycena wartości wykonana być może do celów prywatnych, dla towarzystwa ubezpieczeniowego dla urzędu lub banku oraz do weryfikacji szkody całkowitej.

Wycena wartości wykonana być może w programie Info-Expert bądź na podstawie badania rynku (indywidualna wycena wartości pojazdu niewystępującego w bazie danych lub wycena pojazdu zabytkowego, wycena pojazdu modyfikowanego).

 

Kosztorys naprawy online – określenie kosztu naprawy pojazdu, maszyny bądź urządzenia przez internet

Kosztorys naprawy do celów likwidacji szkody komunikacyjnej, weryfikacji dokumentacji szkodowej np. szkody z oc sprawcy bądź szkody całkowitej.

Zaniżony kosztorys naprawy przez ubezpieczyciela? W takim przypadku zweryfikujemy kosztorys naprawy i wykonamy niezaniżony kosztorys naprawy.

 

Ubytek wartości rynkowej online – wyliczenie utraty wartości pojazdu po zdarzeniu drogowym przez internet

Określenie rynkowego ubytku wartości pojazdu po szkodzie dla samochodów osobowych do 6 lat ich wieku. Wartości ubytku wartości po wypadku/ utraty wartości pojazdu po kolizji, po przeprowadzonej naprawie bezgotówkowej.

 

Likwidacja szkód komunikacyjnych online – pomoc, doradztwo, prowadzenie sprawy w zakresie likwidacji szkody z OC/ AC

Analiza dokumentacji szkodowej po kolizji. Weryfikacja, czy odszkodowanie zostało zaniżone czy wyliczono je prawidłowo, weryfikacja wyceny wartości pojazdu po kolizji. Pomoc w prawidłowej likwidacji szkody bezgotówkowo po wypadku.

Usługę kierujemy do warsztatów samochodowych oraz osób prywatnych.

 

Samochód zabytkowy online – usługa kompleksowa, opinia, biała karta, konsultacje z konserwatorem zabytków

Dla osób zainteresowanych rejestracją pojazdu jako zabytkowy przygotowaliśmy kompleksową usługę polegającą na przygotowaniu kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu jako zabytkowy oraz załatwieniu formalności z konserwatorem zabytków.

Po całej operacji otrzymują Państwo decyzję o przyjęciu pojazdu do rejestru pojazdów zabytkowych co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Pojazd historyczny/ unikatowy – opinia pojazdu historycznego/ unikatowego przez internet.

 

Opinia o walorach historycznych pojazdu bądź o unikatowości pojazdu do celów kolekcjonerskich, dla towarzystw ubezpieczeniowego

Pojazd historyczny/ unikatowy to min. samochód zarejestrowany na standardowe, białe tablice. Pojazd historyczny tak jak zabytkowy nie wymaga zachowania ciągłości ubezpieczenia a samo ubezpieczenie zawarte być może na korzystniejszych warunkach niż pojazd standardowy. 

 

Akcyza online – Wycena wartości pojazdu do akcyzy przez internet

Samochód osobowy sprowadzony zza granicy wymaga opłacenia min. akcyzy. W tym celu należy określić jego wartość. Jeżeli sprowadzony samochód jest uszkodzony, warto skorzystać z usług rzeczoznawcy, który określi wartość pojazdu uszkodzonego co bezpośrednio wpłynie na wartość akcyzy jaką należy zapłacić.

Akcyza na samochód sprowadzony zza granicy zależna jest od pojemności silnika samochodu oraz stanu samochodu. Wysokość akcyzy dla samochodów z silnikiem powyżej 2,0l to 18,6% wartości samochodu natomiast akcyza dla aut z silnikiem mniejszym niż 2000 cm3 to 3,1 %.

Im gorszy stan pojazdu tym niższa jego wartość = im niższa wartość auta ty niższa jest wartość podatku akcyzowego jaki należy zapłacić.

W celu wykonania szczegółowej wyceny wartości pojazdu niezbędna jest dokładna dokumentacja fotograficzna ukazująca wizualny stan pojazdu oraz, w przypadku uszkodzeń niewidocznych – opinia specjalistycznego warsztatu. 

 


Wszystkie usługi online wymagają odpowiednich dokumentów i materiałów, których zebranie z uwagi na brak indywidualnych oględzin jest niemożliwe. W tym celu prosimy o kontakt i uzgodnienie szczegółów.