EuroExpert

Wycena samochodu ciężarowego

Home »  Wycena samochodu ciężarowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres swoich działań. Oferujemy nie tylko wycenę samochodów osobowych oraz zabytkowych i kolekcjonerskich. W Euroexpert podejmiemy się również określenia wartości Twojego samochodu ciężarowego, a zarazem wesprzemy w procesie uzyskania odszkodowania. Zastanawiasz się, czym różni się wycena samochodu osobowego od ciężarowego? Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Podpowiadamy.

Od czego zależy wycena samochodu ciężarowego?

Wycena może dotyczyć zarówno samochodów osobowych, zabytkowych, kolekcjonerskich, jak i ciężarowych. Jeśli jesteś właścicielem pojazdu lub pojazdów ciężarowych i planujesz dokonania sprzedaży, brałeś udział w kolizji i chcesz otrzymać odszkodowanie zgodne z poniesionymi kosztami naprawy bądź określić składki AC równowarte wartości pojazdu, to powinieneś skorzystać z oferowanego przez nas niezależnego rzeczoznawstwa. Będziesz miał możliwość spotkania się z naszym pracownikiem zarówno na żywo, jak i online, który zapozna Cię z realną oraz rynkową wartością posiadanego przez Ciebie samochodu ciężarowego. W przypadku pojazdów ciężarowych wartość wyceny jest zależna przede wszystkim od stanu technicznego, parametrów oraz przebiegu technicznego, a także stanu wizualnego i wieku pojazdu.

Dlaczego warto zdecydować się na wycenę samochodu ciężarowego w Euroexpert?

Naszą tajną bronią, a zarazem największym atutem są certyfikowani rzeczoznawcy, którzy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie. Ich zadaniem jest nie tylko skrupulatne przeliczenie kosztorysu, ale także w przypadku zamiaru pozyskania odszkodowania – dokładnego zweryfikowania szkód powstałych podczas wypadku. Co więcej, jak wspomnieliśmy, oferujemy również możliwość umówienia się na spotkanie z naszym rzeczoznawcą w formie online. W takim wypadku należy wypełnić formularz internetowy, podać wszystkie, niezbędne dane pojazdu, a także dokładnie opisać jego stan, wygląd oraz wyposażenie (również dodatkowe). Niezwykle przydatne mogą okazać się też zdjęcia, oddające aktualny stan pojazdu – z zewnątrz oraz wewnątrz. Niemniej warto pamiętać, że cena oszacowana na wstępnym spotkaniu nie określa finalnej wartości samochodu.

 

Ceny wszystkich, oferowanych przez naszą firmę usług znajdziesz w cenniku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wypełnienia formularza kontaktowego za pośrednictwem naszej strony internetowej euroexpert.szczecin.pl. Formularz znajdziesz w zakładce „Kontakt”.