EuroExpert

Oględziny pojazdu po zdarzeniach drogowych

Home »  Oględziny pojazdu po zdarzeniach drogowych

Uległeś wypadkowi lub kolizji samochodowej?

Skontaktuj się z naszym rzeczoznawcą, który dokona oględzin pojazdu po zdarzeniu drogowym. Przeprowadzone w sposób szczegółowy i dokładny, stanowią podstawę przeprowadzanej na późniejszym etapie powypadkowej opinii technicznej. Pracownik naszej firmy z największą skrupulatnością obejrzy uszkodzony pojazd i zanotuje informacje o wszelkiego rodzaju uszkodzeniach. Wystawiana na podstawie oględzin samochodu opinia techniczna i kosztorys naprawy będą dokumentami, które posłużą do określenia kwoty oraz wypłacenia odszkodowania za szkody powstałe na skutek wypadku komunikacyjnego.

Dlaczego oględziny pojazdu po wypadku przez firmę Euroexpert?

Chcesz mieć pewność, że oględziny Twojego uszkodzonego pojazdu zostaną przeprowadzone w sposób fachowy i rzetelny? Zleć ich wykonanie naszej firmie Euroexpert! Nasi rzeczoznawcy dysponują wszystkimi niezbędnymi urządzeniami i narzędziami specjalistycznymi w celu jej przeprowadzenia. Sprawia to, że są oni w stanie dokonać dokładnego spisu uszkodzonych części.

Wykonana w czasie oględzin przejrzysta dokumentacja fotograficzna umożliwi rzeczoznawcy samochodowemu w odpowiedni sposób skalkulować rozmiar oraz wartość szkód powstałych na skutek wypadku komunikacyjnego. Czytelna dokumentacja w połączeniu ze spisem wszystkich urządzeń samochodu powstałych na skutek wypadku lub kolizji drogowej pozwoli natomiast na sporządzenie szczegółowej opinii technicznej i wykonanie kosztorysu naprawy. Warto podkreślić, że jest to jedyna dokumentacja, jaką kierowca może posiadać po wypadku i staje się ona podstawą do wypłaty odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy wypadku.

Chcesz otrzymać możliwie jak najwyższe odszkodowanie, które pokryje naprawę wszystkich uszkodzeń samochodu powstałych na skutek zdarzenia drogowego?

Zleć wykonanie oględzin pojazdu po zdarzeniu drogowym fachowcom naszej firmy Euroexpert! Nie czekaj – już dzisiaj dołącz do grona naszych stałych, zadowolonych Klientów. Interesuje Cię, jaki jest koszt oględzin pojazdu po zdarzeniu drogowym? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dziale cennik.